Τουρνουά Μπάσκετ(2018)

8ο τουρνουά μπάσκετ Δήμου Καρπενησίου

Α΄ Φάση

1ος Όμιλος

1η αγωνιστική
Sporting B.C.-Capital Control 77-46
Κλαρωτός-Forestry Force 81-36
Eighties-Remal Madrid  70-38

2η αγωνιστική
Remal Madrid-Κλαρωτός 48-93
Forestry Force-Sporting B.C. 42-54
Capital Control-Eighties  38-89

3η αγωνιστική
Capital Control-Κλαρωτός 39-76
Forestry Force-Remal Madrid 54-40
Sporting B.C.-Eighties 69-65

4η αγωνιστική
Remal Madrid-Capital Control 46-52
Eighties-Forestry Force 77-51
Κλαρωτός-Sporting B.C. 55-46

5η αγωνιστική
Sporting B.C.-Remal Madrid Παρασκευή 1 Ιουνίου 18:00
Capital Control-Forestry Force Παρασκευή 1 Ιουνίου 20:00
Eighties-Κλαρωτός Δευτέρα 4 Ιουνίου 18:00

H βαθμολογία
Ομάδα
Βαθμοί
Ν-Η
Πόντοι
Διαφορά Πόντων
Αγώνες
Κλαρωτός
8
4-0
305-169
+136
4
Sporting B.C.
7
3-1
246-208
+38
4
Eighties
7
3-1
301-196
+105
4
Forestry Force
5
1-3
183-252
-69
4
Capital Control
5
1-3
175-288
-13
4
Remal Madrid
4
0-4
172-269
-97
4


2ος Όμιλος
1η αγωνιστική
Εύρυτος-Όμηρος B.C. 52-37
Παρέα B.C.-Ζήκος 67-44
Πρωτέας-Ποταμιά 83-44

2η αγωνιστική
Ζήκος-Εύρυτος 44-79
Ποταμιά-Παρέα B.C. 49-45
Όμηρος B.C.-Πρωτέας 41-82

3η αγωνιστική
Ζήκος-Ποταμιά 40-63
Όμηρος B.C.-Παρέα B.C. 50-67
Εύρυτος-Πρωτέας 41-95

4η αγωνιστική
Ποταμιά-Όμηρος B.C. 68-43
Παρέα B.C.-Εύρυτος  Τετάρτη 30 Μαΐου 18:00
Πρωτέας-Ζήκος Τετάρτη 30 Μαΐου 20:00

5η αγωνιστική
Όμηρος B.C.-Ζήκος Δευτέρα 4 Ιουνίου 20:00
Εύρυτος-Ποταμιά Τετάρτη 6 Ιουνίου 18:00
Πρωτέας-Παρέα B.C. Τετάρτη 6 Ιουνίου 20:00

H βαθμολογία
Ομάδα
Βαθμοί
Ν-Η
Πόντοι
Διαφορά Πόντων
Αγώνες
Ποταμιά
7
3-1
224-211
+13
4
Πρωτέας
6
3-0
260-126
+134
3
Παρέα B.C.
5
2-1
179-143
+36
3
Εύρυτος
5
2-1
172-176
-4
3
Όμηρος B.C.
4
0-4
171-269
-98
4
Ζήκος
3
0-3
128-209
-81
3

Προημιτελικά
2ος Α΄ Ομίλου-3ος Β΄ Ομίλου Παρασκευή 8 Ιουνίου 18:00 (Α)
1ος  Α΄ Ομίλου-4ος Β΄ Ομίλου Παρασκευή 8 Ιουνίου 20:00 (Β)
3ος  Α΄ Ομίλου-2ος Β΄ Ομίλου Δευτέρα 11 Ιουνίου 18:00 (Γ)
4ος  Α΄ Ομίλου-1ος Β΄ Ομίλου Δευτέρα 11 Ιουνίου 20:00 (Δ)

Ημιτελικά
Νικητής Α-Νικητής Δ Τετάρτη 13  Ιουνίου 18:00 (Ε)
Νικητής Β-Νικητής Γ Τετάρτη 13 Ιουνίου 20:00 (ΣΤ)

Τελικοί
Ηττημένος Ε-Ηττημένος ΣΤ (Μικρός Τελικός) Παρασκευή 15 Ιουνίου 17:30
Νικητής Ε-Νικητής ΣΤ (Μεγάλος Τελικός) Παρασκευή 15 Ιουνίου 20:00